جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

خاموش و روشن و کانکت و دیسکانکت کردن اتوماتیک (دانلود شبانه به طور خودکار)

  1. روشن کردن اتوماتیک: وارد بایوس سیستم می‌شوید و گزینه‌ی power management را enter می‌زنید. سپس وارد alarm شوید و زمان روشن شدن سیستم را تعیین کنید.
  2. کانکت اتوماتیک: از پوشه‌ی startup یک شورتکات گرفته و در دسکتاپ بیاندازید. از کانکشن adsl هم یک شورتکات گرفته و در شورتکات startup بیاندازید. با این کار و هنگام روشن شدن سیستم، کانکشن اجرا می‌شود.
  نکته: فقط توجه داشته باشد که تیک گزینه‌ی prompt for name and password را برای شورتکات کانکشن بردارید. برای این کار به مسیر زیر بروید:
   
  Right click connection____properties____option____ prompt for name and password
   
  3. اجرای اتوماتیک idm: به مسیر زیر بروید:
   
  idm____option____general____launch on startup
   
  4. دیسکانکت کردن اتوماتیک:برای این کار از یک روش ساده استفاده می‌کنیم و آن خاموش کردن کامپیوتر است. کار بدین شکل است که سیستم، قبل از خاموش شدن، تمام برنامه‌ها را می‌بندد و کانکشن، یکی از همان برنامه‌هایی است که بسته می‌شود. برای خاموش کردن اتوماتیک، دستور شماره 5 را بخوانید:
  5. دستور زیر را در Run تایپ کنید:
   
  Shutdown -s -t second
   
  دوستان توجه داشته باشید که دستور بالا را باید کپی کنید و به جای second، مقدار ثانیه‌هایی که می‌خواهید سیستم با گذشت آن خاموش شود را بنویسید. مثلا اگر یک ساعت بعد قرار است خاموش شود بنویسید 3600. به تمام علایم و فواصل نیز کاملاً دقت کنید. برای منصرف شدن احتمالی از این تصمیم نیز دستور زیر را در Run بنویسید:
   
  Shutdown -a

  این مطلب تا کنون 28 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 23 دي 1394
  منبع
  برچسب ها : خاموش ,روشن ,اتوماتیک ,دستور ,بنویسید ,شورتکات ,کردن اتوماتیک ,خاموش کردن ,دیسکانکت کردن ,توجه داشته ,شورتکات گرفته ,
  خاموش و روشن و کانکت و دیسکانکت کردن اتوماتیک (دانلود شبانه به طور خودکار)

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر